Dobraopiekawdomu.pl

to rodzinna firma stworzona przez osoby pełne pasji, znające branżę opiekuńczą od każdej strony.


Agencja, która pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia na terenie Niemiec i Polski. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce, pasję i czerpiąc radość z pracy z ludźmi możemy osiągnąć sukces. Z nami możesz czuć się̨ bezpiecznie. Filozofia naszej firmy to: Ciepło, uśmiech, opieka ... , aby nasi bliscy nadal żyli własnym życiem.

 

Kto tworzy nasz zespół

Michael Holwas

Właściciel syn Janiny

Na co dzień mieszkam w Hannoverze, ale to właśnie w Karkonoszach spędziłem swoje dzieciństwo i tutaj również chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Od lat prowadzę ośrodki fitnessu i rehabilitacji w Niemczech, gdzie pomagamy naszym klientom utrzymać sprawność lub powrócić do zdrowia.

Janina Operacz

Właściciel mama Michaela

Moje motto życiowe

"Życie jest jak jazda na rowerze, żeby utrzymać równowagę musisz być w ciągłym ruchu."

/ A.Einstein

To dla mnie przyjemność wraz z synem tworzyć miejsce, które jest bliskie wartościom, które były i są ważne w naszym domu rodzinnym.

Dorota Granops

Kierownik Biura

+48 502 225 228
dorota@dobraopiekawdomu.pl

Swoją przygodę z opieką zaczynałam od pracy jako opiekunka, dlatego doskonale rozumiem Wasze potrzeby! Cieszę się, że jestem częścią teamu dobraopiekawdomu.pl.

Edyta Stasińska

Rekruter Mobilny

+48 573 248 000
edyta@dobraopiekawdomu.pl

Bardzo lubię kontakt z ludźmi, praca ta przynosi mi wiele satysfakcji i daje poczucie spełnienia. Dołączyłam do zespołu, gdyż zaimponowało mi to, że firma z dumą wyznacza standardy w branży, konsekwentnie realizując swoją misję. Tutaj nie da sie nudzić! Często nowe projekty, dużo wyzwań, świetni ludzie. Ciesze się, że mogę być częścią tego kolektywu.

Adrian Skowroński

Rekruter Mobilny

+48 573 247 000
adrian@dobraopiekawdomu.pl

Posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy z klientem z czego ostatnie 3 lata w bankowości. Nie wyobrażam sobie innej pracy niż z drugim człowiekiem. Cechuje mnie pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do kandydatów. Zawsze z chęcią pochylę się i pomogę znaleźć rozwiązanie na każdą napotkaną trudność.

Agencja opiekunek stworzona przez ludzi z pasją

Nasza agencja opiekunek jest wymarzonym rozwiązaniem dla tych osób, które pragną szybko, bezproblemowo i bezpiecznie podjąć pracę opiekunki w Niemczech. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem dla wielu Polek i Polaków jest wyjazd do Niemiec i zatrudnienie w branży opiekuńczej. Ze swojej strony zapewniamy między innymi pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i bezpieczny proces rekrutacyjny. Nasza agencja opiekunek online składa się z osób, które odznaczają się nie tylko wyśmienitymi kompetencjami zawodowymi i umiejętnościami miękkimi. Nasza kadra składa się z prawdziwych pasjonatów, którzy mogą pochwalić się doskonałą znajomością branży opiekuńczej, a także dużą wrażliwością kulturową. Sporą część naszego personelu stanowią osoby, które spędziły wiele lat swojego życia zarówno w Niemczech, jak i w Polsce.

Praca w branży opiekuńczej — Agencja opiekunek Niemcy

Imponująca różnorodność ofert — tak w skrócie można opisać koncepcję, jaką wyznaje nasza agencja opiekunek. Niemcy są niezwykle otwartym i kosmopolitycznym krajem, a nasze opiekunki mogą nie tylko skorzystać z tego kulturowego bogactwa w swoim prywatnym życiu, ale również wybierać spośród mnóstwa różnorodnych i sprawdzonych ofert opieki nie tylko nad seniorami, ale także nad dziećmi. Nasze opiekunki odpowiadają często nie tylko za pomoc w codziennych czynnościach życiowych, ale także za możliwie inspirującą organizację czasu wolnego. Pracujące u nas panie to nie tylko zaangażowane specjalistki w zakresie opieki nad osobami potrzebującymi, ale również ciepłe i empatyczne osoby, które w swojej pracy często wykorzystują również najbardziej subtelne walory swojej osobowości, takie jak wrażliwość i kreatywność. Oczywiście przydadzą się również kompetencje lingwistyczne, ale bez obaw — przeważnie wystarczy już podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Dlaczego warto aplikować do pracy poprzez agencję opiekunek online?

Szukanie pracy z pomocą profesjonalnej agencji opiekunek online to coś zdecydowanie więcej niż bezpieczeństwo, które przejawia się w legalnej umowie oraz terminowym i równocześnie satysfakcjonującym wynagrodzeniu. Elastyczność w wyborze oferty najlepiej dopasowanej do potrzeb i kwalifikacji kandydatki oraz możliwość przyjazdu do Polski co kilka tygodni — to niezaprzeczalne korzyści, jakie gwarantuje nasza agencja opiekunek. Niemcy są dobrym kierunkiem do podjęcia pracy, aby dobrze zarobić i zyskać doświadczenie. Praca dla opiekunek w Niemczech online!