Opieka nad dzieckiem

Dobraopiekawdomu.pl zapewnia Państwa dzieciom opiekę na co dzień, jak również podczas rodzinnych uroczystości. Oferty dopasowujemy indywidualnie, do Państwa potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć maluchom niezapomnianych przeżyć, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.


Nasze wykwalifikowane Nianie zapewnią:
  • Zabawy sensoryczne wspierające wszechstronny rozwój Państwa dziecka,
  • Stawiamy na naukę poprzez zabawę (liczenie, alfabet, języki obce dostosowane do wieku dziecka),
  • Możliwe jest wspólne odrabianie lekcji,
  • Gry i zabawy edukacyjne, Pyszne, zdrowe i zbilansowane posiłki,

Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.

– Maria Kownacka
 

Szukasz
Niani?

Opiekunka do dzieci

Znalezienie wykwalifikowanej opiekunki dziecięcej stanowi niemałe wyzwanie. Powierzacie Państwo w jej ręce swój największy skarb, dlatego musi być to osoba kompetentna, ale również pełna empatii i troski. Dobraopiekawdomu.pl zapewnia opiekę nad dziećmi w każdym wieku, zarówno w dni powszednie, jak i w czasie większych uroczystości rodzinnych.

Jak wybrać odpowiednią opiekunkę do dziecka?

Dobra opiekunka do dziecka to osoba, która potrafi zdobyć zaufanie malucha, przekonując go do siebie. Musi wykazywać się empatycznym podejściem, troską i opiekuńczością, a jednocześnie zapewniać dziecku maksimum bezpieczeństwa. Ważne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji, na przykład w zakresie prowadzenia aktywnych zabaw czy udzielania pierwszej pomocy. Opiekunka do dziecka musi dostosować się do zasad, panujących w domu podopiecznego, jakie wyznaczają rodzice. Nasza oferta zostaje dopasowana indywidualnie, odpowiednio do Państwa potrzeb. Zapewniamy opiekę zarówno na co dzień, jak i podczas większych uroczystości.

Aktywne, wspólne spędzanie czasu

Czas spędzony z opiekunką musi być dla dziecka przede wszystkim wartościowy. Wykwalifikowana niania zapewnia więc szereg atrakcji, mając na uwadze również edukacyjny wymiar zabaw. Nasze specjalistki poprowadzą różnego rodzaju aktywności sensoryczne, wspierające zbilansowany rozwój maluszka. Pomogą również zdobywać wiedzę poprzez zabawę, która jest dla dziecka najatrakcyjniejszą formą nauki. Ze starszakami opiekunka może odrobić lekcje, tłumacząc przy tym niezrozumiałe dla nich kwestie. W przerwie pomiędzy kolejnymi aktywnościami niania poda dziecku pełnowartościowy posiłek, przytuli, a w razie potrzeby pomoże spokojnie zasnąć.

Profesjonalna, wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy wyłącznie opiekunki dziecięce, posiadające odpowiednie przygotowanie do pracy zarówno z maluszkami, jak i starszakami. Dysponują one nie tylko szeroką wiedzą teoretyczną, lecz również doświadczeniem zawodowym, z którego czerpią, pracując z podopiecznymi. Decydując się na współpracę z nami, rodzice zyskują pewność, że ich dziecko jest w dobrych rękach i spędza czas efektywnie. Maluchy nie będą się nudzić, a Państwo mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest zupełnie inne, zatem wymaga indywidualnego podejścia. Nie kierujemy się więc utartymi schematami, zawsze wsłuchując się w potrzeby oraz wymagania rodziców. To Państwo decydują, jakie posiłki zostaną podane dziecku, w jakich godzinach uda się ono na drzemkę bądź czy opiekunka pójdzie z nim na spacer. Jesteśmy otwarci na Państwo sugestie, propozycje i uwagi, chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Państwa dziecko i jak trudną decyzją może być pozostawienie go pod opieką niani. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby podopieczny czuł się bezpiecznie i chętnie spędzał z nią czas. Wszelkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie, dlatego warto skontaktować się z nami już dziś!