Opieka nad Seniorem

Dobraopiekawdomu.pl zapewnia wszechstronną opiekę osobom dorosłym w ich domowym zaciszu


Nasze usługi obejmują:
  • Wsparcie osobom po pobycie w szpitalu,
  • Wymagającym opieki domowej czy też pomocy, by wrócić do wcześniejszej sprawności,
  • Osobom starszym i leżącym, których stan zdrowia unieruchomił w łóżku i potrzebują specjalistycznej pomocy i opieki,
  • Osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach higienicznych w systemie 4-8 godzin,
  • Osobom starszym, którym z racji wieku potrzebne jest dyskretne, okresowe wsparcie w czynnościach domowych, np. zakupy, sprzątanie, wspólne spędzanie czasu itp...
W ramach usług opieki dla osób dorosłych:
  • Dostarczamy zbilansowane posiłki do domu, zgodnie z zaleceniami dietetycznymi,
  • Proponujemy ćwiczenia dopasowane do stanu zdrowia i możliwości Seniora,

Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie ciebie rozumieją.

– Janusz Morgenstern
Dom to coś więcej niż miejsce, w którym można zamieszkać. To przede wszystkim przestrzeń komfortu, która nie przestaje nią być w czasie cierpienia, starości i choroby. Naszą specjalnością jest profesjonalna opieka nad seniorem w Polsce i za granicą. Dla nas profesjonalizm to troska. I właśnie dlatego seniorzy bardzo często stawiają na nasze usługi.

Opiekun seniora

Oferujemy przede wszystkim wsparcie. Realizujemy je na wiele różnych sposobów. Pomagamy osobom, które właśnie wróciły ze szpitala i potrzebują kompleksowej pomocy, a także ludziom, którzy ze względu na swój stan zdrowia, potrzebują czasu, aby odzyskać swą wcześniejszą sprawność. Każdy działający u nas opiekun seniora posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne w celu świadczenia pomocy osobom potrzebującym. Pomoc realizujemy w taki sposób, aby czuły się one komfortowo i to zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i psychologicznym.

Opieka nad starszymi i chorymi

W razie potrzeby możemy świadczyć usługi na rzecz osób ciężko chorych i niepełnosprawnych. Nasi pracownicy opiekują się osobami cierpiącymi, które ze względu na swój stan zdrowia są na stałe przykute do łóżka. Pomagamy również ludziom o wysokim stopniu niepełnosprawności w przeprowadzeniu podstawowych czynności higienicznych. Możemy — ustalając wcześniej zasady — świadczyć pomoc w trybie 4, jak i 8-godzinnym. Dzięki nam dom nie będzie już miejscem cierpienia lub adaptacji do nowych warunków, ale przestrzenią, w której znów pojawi się radość życia!

Opiekunka osób starszych

Zatrudniona przez nas opiekunka osób starszych to wykwalifikowana osoba, która może pomóc w wielu codziennych czynnościach. Sprzątanie, zakupy, a także wspólne spędzanie czasu nie są dla nas wyłącznie obowiązkiem zawodowym, lecz wynikają również z potrzeby serca. Naszą pomoc możemy świadczyć w sposób na tyle dyskretny, by osoba starsza nadal odnajdywała się w społeczeństwie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ludzie starsi chcą być obecni w życiu innych osób. I właśnie dlatego opiekun seniora powinien być kimś więcej niż tylko profesjonalnym wsparciem medycznym. To przede wszystkim drugi człowiek.

Opieka nad seniorem w Polsce

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad seniorem w Polsce znacząco wykracza poza standardowe czynności medyczno-pielęgnacyjne. I właśnie dlatego naszym podopiecznym możemy dostarczać do domu zbilansowane posiłki, zgodnie z wymogami ustalonymi przez dietetyka. Co więcej, zapewniamy też możliwość aktywizacji osób starszych poprzez wspólne ćwiczenia dostosowane do stanu i możliwości każdego z Seniorów. Naszym celem jest stworzenie komfortowych warunków życia osobom, które z różnych względów nie mogą na nie liczyć. Pomagamy osobom starszym, chorym, ale tez cierpiącym z powodu samotności, dramatycznych, życiowych zdarzeń itd. Reasumując, opiekunka osób starszych to — w naszym mniemaniu — osoba, która przede wszystkim towarzyszy Seniorowi w codziennych wyzwaniach. Jesteśmy po to, by pomagać i by odpowiedzieć na potrzeby Państwa najbliższych. Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy także pomoc w znalezieniu niani do dziecka.
 
Nasze usługi

Szukasz
Opieki?