Dobraopiekawdomu.pl

zapewnia wszechstronną opiekę osobom dorosłym i dzieciom w ich domowym zaciszu.


Nasze usługi obejmują:

  • Wsparcie osobom po pobycie w szpitalu.
  • Wymagającym opieki domowej czy też pomocy, by wrócić do wcześniejszej sprawności.
  • Osobom niepwłnosprawnym w codziennych czynnościach higienicznych w systemie 4-8 godzin lub 24 h/dobę
  • Osobom starszym, którym z racji wieku potrzebne jest dyskretne, okresowe wsparcie w codziennych czynnościach domowych, np. zakupy, sprzątanie, wspólne spędzanie czasu.

Każdy dom jest inny,
każda rodzina ma własne zwyczaje,
a każdy domownik odrębny styl życia i osobiste nawyki.
Szanujemy indywidualność klientów.

Dlaczego MY

bo wybierając nas zyskujesz:

  • jasne i przejrzyste warunki współpracy, opiekę i bezpieczeństwo
  • legalnie zatrudnionych opiekunów
  • wyszkoloną kadrę opiekuńczą
  • dokładne rozpoznanie potrzeb oraz indywidualne dopasowanie Opiekuna z Podopiecznym

Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi, schorowanymi jak i niepełnosprawnymi. Nasz personel świadczy usługi opiekuńcze z zamieszkaniem, będąc całodobowo 7 dni w tygodniu, do dyspozycji pacjenta. Zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta. Na podstawie szczegółowego wywiadu dobieramy opiekunów, którzy będą w stanie wesprzeć podopiecznego nawet w prostych i bardziej skomplikowanych czynnościach.

Oferta opieki godzinowej na terenie powiatu jeleniogórskiego (Jeleniej Góry i okolic) dotyczy kilkugodzinnej opieki dochodzącej. Oznacza to, że opiekunka pracuje w godzinach określonych według Państwa zapotrzebowania.

Zapewniamy ciągłość opieki. To oznacza, że w przypadku zdarzeń losowych organizujemy zastępstwo, zatem podopieczny zawsze może liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę, która dzięki kompleksowym szkoleniom i doświadczeniu, świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Twoi najbliżsi to Twój największy skarb, a skarbu nie można powierzyć przypadkowej osobie! Rozumiemy, jak istotny jest dla Ciebie wybór wykwalifikowanej i godnej zaufania niani dla dziecka lub opiekunki seniora, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaoferować Ci wyłącznie usługi tych najlepszych z najlepszych w Jeleniej Górze!

Kiedy warto skorzystać ze wsparcia agencji opiekunek?

Konieczność powierzenia komuś z zewnątrz opieki nad dzieckiem lub osobą starszą jest dosyć częstym zjawiskiem. W czasach, w których stabilne zatrudnienie czy możliwość dodatkowego zarobku są wartościami istotnymi dla dorosłych, nie ma innej możliwości zorganizowania pomocy przy zajmowaniu się niedomagająca osobą lub dzieckiem zbyt małym, by zostawić je samo w domu. Gdy potrzebna jest agencja opiekunek Jelenia Góra to miasto, które ma naszą firmę — zajmujemy się profesjonalnie weryfikacją ich kompetencji oraz dopasowywaniem do konkretnych wymagań osoby zlecającej. Opiekunkę warto rozważyć zawsze wtedy, gdy codzienne zobowiązania kolidują z zapewnieniem rodzinie odpowiedniego wsparcia.

Opieka nad dziećmi — tylko przez wykwalifikowane nianie

Zarówno niemowlaki, jak i dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet szkolnym nie powinny być pozostawiane bez opieki osoby dorosłej same w domu. Nasza agencja opiekunek Jelenia Góra zajmuje się wynajmowaniem niań do dzieci na okres, który pozwoli odciążyć Cię od tego obowiązku w czasie, gdy będziesz pracować lub załatwiać ważne dla siebie sprawy. Nie zawsze konieczna jest pełnowymiarowa opieka przez 8 godzin dziennie. Doskonale wiemy, jak często zdarza się konieczność pozostawienia dziecka w domu wieczorem lub przez całą noc, by wyjść na ważną imprezę firmową, czy powierzenia go opiekunce jedynie na 2-3 godziny, na czas załatwiania ważnych spraw urzędowych. Oferujemy nie tylko miłe i bezpieczne spędzenie czasu, nakarmienie czy przewinięcie dziecka, ale także stymulujące zabawy sensoryczne, gry edukacyjne, a nawet wsparcie przy odrabianiu lekcji.

Opieka nad osobami starszymi w dowolnym zakresie

Seniorzy potrzebują nieco innego rodzaju opieki, niż małe dzieci. W zależności od stopnia ich sprawności mogą oni wymagać podawania leków, wychodzenia na spacery z wózkiem, wsparcia przy rehabilitacji, czytania książek, karmienia, zakupów, czy po prostu miłej pogawędki. Jeśli potrzebna Ci agencja opiekunek Jelenia Góra ma wiele wykwalifikowanych opiekunek seniorów, które z należnym szacunkiem i dyskrecją zapewnią seniorowi wsparcie w codziennych czynnościach i umilą jej samotny pobyt w domu, na czas nieobecności innych domowników.

Opieka nad niepełnosprawnymi i po pobytach w szpitalu

Agencja opiekunek Jelenia Góra zajmuje się także weryfikacją wiarygodności opiekunek, których zadaniem będzie tymczasowa opieka nad osobami po pobytach w szpitalu, wymagających rekonwalescencji. W razie potrzeby oddelegujemy do osoby leżącej opiekunkę z odpowiednim wykształceniem medycznym, uprawnioną do podawania leków, robienia zastrzyków czy zmiany opatrunków, albo fizjoterapeutkę, która pomoże w szybkim powrocie do zdrowia, dbając o regularną rehabilitację. Nasze usługi dopasowujemy przede wszystkim do Twoich potrzeb — skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę!